Pazartesi, 22 Temmuz 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar

Marka Yöneticilerinden 8 Mart'a Özel Mesajlar

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü hiç şüphesiz ki, kadınlarımıza ne kadar çok değer vermemiz gerektiğini hatırlatan bir gün. AVMtrend.com.tr olarak biz de Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor ve marka yöneticilerinin bu özel gün için verdikleri mesajları sizlere aktarıyoruz.

Marka Yöneticilerinden 8 Mart'a Özel Mesajlar

''Mağazalarımızın Tamamını Kadınlara Emanet Etmekten Gurur Duyuyoruz''

Faaliyet göstermeye başladığımız 2009 yılından bu yana kadın istihdamının önemine inanmış, geçen sürede kadın çalışanlarına yaptığı yatırımlarla birlikte büyümüş, kadın emeğinin değeri ile liderlik başarısını elde etmiş Gratis olarak mağazalarımızın tamamını kadınlara emanet etmekten gurur duyuyoruz.

5 bini aşkın kadın çalışanlarımızın emekleri, özverili yaklaşımları ve başarıları sayesinde 15 yıldır milyonlarca kadına da güzel bakıyoruz.

Kadın emeğinin çok kıymetli olduğuna inanan ve var oluşunun temeline kadın gücünü yerleştiren Gratis olarak hayatın her alanında üreten, eğiten ve fark yaratan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, emek ve varlıkları için teşekkür ediyoruz.

''Birlikte İnşa Etmemiz Gereken Bir Dünya Var''

Kadınların, güçlü olduklarını sadece 8 Martlarda duymaya değil, toplumun gelişimini desteklemek için var olan güçlerini her gün özgürce gösterebilecekleri bir ortama ihtiyaçları var.

Birlikte inşa etmemiz gereken bir dünya var: Kadınların güven içinde yaşadığı ve güçlendiği, bu gücün de tüm topluma yansıdığı bir dünya.

Bugün kadınların içinde bulunduğu durum, eşit hak ve özgürlüklere, fırsatlara ve temsile erişimde dengesizlikler barındırıyor.

Sürdürülebilir kalkınma hedefine ulaşabilmek için toplumsal cinsiyet eşitliği şart.

Bu eşitlik, demokrasi ve kapsayıcı büyümenin temel taşı. Kız çocuklarının ve kadınların eğitim imkanlarını geliştirmenin, işte eşit ücrete ve karar alma süreçlerine eşit katılıma imkan sağlamanın, Türkiye'yi daha uzlaşmacı, demokratik ve kalkınmış bir ülke haline getireceğine inanıyorum.

''LogD olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz''

Bir düş kuruyoruz, yeşeren umutlar, eşitlikle atılan adımlar, ve sınırsız sevgi dolu bir gelecek...

Bu düş kadınların güçlü emekleri, tutkuları ve liderlikleriyle her gün biraz daha gerçek oluyor.

LogD olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yüreklerimizdeki sevgi ve saygıyla, sürdürülebilir bir dünya için atılan her adımda kadınların oynadığı hayati rolü gururla kutluyoruz.

Her bir renk, her bir ses, dünyamızı daha yaşanabilir kadınların emekleriyle şekilleniyor.

Bugün sadece bu özel gün için değil, yılın her günü için kadınların başarılarını, mücadelelerini ve umutlarını yüceltiyor, LogD olarak onların yanında duruyoruz.

''Her Birimiz Kendi Hikayemizin Yazarı ve Kahramanıyız''

" 8 Mart Dünya Kadınlar günü, kadınların yüzyıllardır süregelen mücadelelerinin, başarılarının ve her şeye rağmen tüm zorlukları zerafetleri ve inançları ile yenmelerinin bir hatırlatıcısı.

Her birimiz, kendi hikayemizin yazarı ve kahramanıyız. Bu özel gün, işte bu hikayelerdeki kadın ruhunun yüceliğine ve içimizdeki sonsuz potansiyele bir armağan niteliğinde.

Cesaretimizle, sevgimizle ve bilgeliğimizle dünyayı daha güzel kılma yolunda ilerliyoruz.

Her kadının, kendi ışığını parlatma ve evrensel bir dönüşümde rol alma gücü var.

Hep birlikte daha eşit, daha adil bir dünya için çalışmaya devam edelim.

Ülkemizde ve tüm dünyada kadınların güçlü kalpleri ve ilham verici ruhları hep var olsun!"

KADIN… “OMUZLAR ÜZERİNDE GÖKLERE YÜKSELMEYE LAYIKSIN”

Kadınlar, karşılaştıkları birçok zorlukla mücadele etmelerine rağmen kazandıkları başarılarla iş dünyasında üretmeye, değişim ve enerji getirerek yükselmeye devam ediyorlar.

Ülkemizde kadınların eğitim seviyelerinde ciddi bir artış olduğu ve buna paralel olarak işgücüne katılan kadın sayısının da gün geçtikçe arttığı bir gerçek.

Kadınların toplumda birçok alanda ikinci planda kalmaları, yalnızca ülkemizde yaşanan bir sorun olmamakla birlikte, kadınlara seçme ve seçilme hakkının verilmediği ülkeler de bulunmaktadır.

Ataerkil toplumlarda kadınlar, kadın-erkek eşitliği konusunda çok daha fazla mücadele vermek zorunda kalıyorlar.

Günümüzde kadının sosyal yaşamdaki statüsü, misyonu ve hakları ne yazık ki en çok erkekler tarafından konuşuluyor ve belirleniyor.

Kadının anne, eş ve çalışan olarak birden fazla kimliği olması, ailesiyle kariyeri arasında tercih yapmak zorunda kalması ve toplumun ön yargılarını da kırmak için çok daha fazla mücadele vermesi gerekiyor.

Kadın-erkek eşitliğinden bahsetmek bile kadının hala yürüyecek çok yolu, verilecek çok mücadelesi olduğunun bir göstergesidir.

İş hayatında erkekten daha az kazanan, işe alımlarda evlilik ya da çocuk planlarının belirleyici unsur olduğu, haklarının verilmediği ya da sorgulandığı, kariyer basamaklarını tırmanırken aile hayatını da sırtlanmak zorunda kalan ve daha fazla destek bekleyen kadınlar var.

Başarılı bir kadın, başarılı bir anne küçük yaşta kızların eğitimi, bilinçlendirilmesi ve desteklenmesi ile başlar.

Kendine güvenen, cesur, ekonomik olarak özgür, eğitimli, kültürlü ve ahlak seviyesi yüksek bir toplum ancak güçlü ve bağımsız kadınların ellerinde şekillenecektir.

Ve.. “Dünyada her şey kadının eseridir.“
Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun!

''Kadınlarımız hayatımızın en özel varlıkları...''

Dünya Kadınlar Günü, kadınların sosyal, ekonomik, kültürel ve tüm başarılarını kutlayan bir gündür.

Dünya Emekçi Kadınlar Günü kadınlara ithaf edilen o kadar özel günün arasında en önemlisidir.

Fakat sadece Kadınlar Günü’nde değil, yaşamımızda fark yaratan kadınları her gün baş tacı etmeliyiz. 

Kadınların toplumsal hayatın her alanında eşit ve adil şekilde temsilinin sağlanmasını amaçlayan bu özel günde, tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

''Yeni İnci, bir gün değil her gün kadınların yanında!''

Her yaşa ve her tarza hitap eden Yeni İnci, kadınların sadece 8 Mart’ta değil her gün özel olduğunu vurgulayarak destek olduklarını açıkladı.

Kurulduğu günden bugüne kadınların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda faaliyet gösteren Yeni İnci, kadınların iç giyimde yaşadıkları zorlukları ortadan kaldırarak onlara en konforlu ürünleri sunmaya devam ediyor.

Kadınların sadece bir gün değil yılın 365 günü daha rahat ve özel hissetmelerine destek olan Yeniİnci, inovatif ürünlerle kadınlara güçlü ve zarif bir destek veriyor.

Kadınlarla 60 yıldır samimi ve organik bağ kurduklarını belirten Yeni İnci CMO’su Pınar Göktürk;

‘Dayatılmış güzellik algısının çok dışında kadınların özel ve konforlu hissetmelerini sağlamak için ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz.

Kadınların hem fiziksel hem de duygusal anlamda iyi olmalarını önemsiyor ve kadınların mutluluğunu önceliklendiriyoruz.

Gerek ürün stratejimiz gerekse istihdam politikamız kadınlar üzerine kurgulandı ve bu anlayışla da devam ediyor.

Her kadının benzersizliğini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak tasarladığımız ürünlerimizle, kadınlara destek olmaya ve onlara özel iç çamaşırı deneyimi sunmaya devam edeceğiz.

Her kadın özeldir, hepimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!’ diye konuştu.

''Engin Yıldırım: Bugün kazandığım bütün başarılarda rahmetli annemin payı büyüktür''

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, kadınların sosyal, ekonomik, kültürel ve politik başarılarını kutlayan küresel bir gündür.

Aynı zamanda bugün kadınların geçmişteki kazanımlarını anma ve gelecekteki eşitlik mücadelesine dikkat çekme fırsatı sunuyor.

Bugün kazandığım bütün başarılarda rahmetli annemin payı büyüktür. Hayallerim için mücadele etmeyi annemden öğrendim.

Annemin sıkça söylediği "Gün Doğmadan Neler Doğar" sözü yaşadığım sürece inandığım, dayandığım sözlerden biri olmaya devam edecektir...

Dün ( 7 Mart ) rahmetli annemin doğum günü idi. Her sene hem doğum gününü, hem de 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlardık.

Doğum günü nedeniyle 7 beyaz gül ve Dünya kadınlar günü nedeniyle de +1 Kırmızı gül ( toplamda 8 gül ) alırdım. Bu sene ise mezarına 8 gül fidanı dikeceğiz.

Bu vesile ile bütün Türk ve dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor ve 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyorum.

Ve Atatürk'ün sözüyle yazımı tamamlıyorum:

"Dünyada her şey kadının eseridir. Kadınlarımız eğer milletin gerçek anası olmak istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha aydın ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar".

QUESERA Handmade Cosmetics Kurucusu Mehmet Arslan : ''Kadınlarımız bizim için daima özeldir''

Üretimini gerçekleştirdiğimiz cilt bakımının yeni vazgeçilmezi QUESERA Handmade Cosmetics ürünlerimizle kadınlarımıza verdiğimiz değeri bir kat daha artırıyoruz.

QUESERA Handmade Cosmetics olarak kadınlarımızın tüm cilt sorunlarına çözüm oluyor, her zaman yanlarında yer alıyoruz.

Tüm kadınlarımıza verdiğimiz önemi ürünlerimize de yansıtarak, doğal olarak hazırlanan ürünlerimizi kadınlarımızın kullanımlarına sunuyoruz.

Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun...

''Lojistik sektörü kadınlarla daha da büyüyecek '' 

EDS-LOG Global Logistics Kurucu Ortağı Aleyna Işık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde bir açıklamada bulunarak kadınların iş yaşamında başarıdan başarıya koştuğunu söyledi.

Işık, Kadınların en rahat çalıştığı sektörlerden birini lojistik oluşturmaktadır. Lojistik sektöründe kadının adı da yeri de fazlasıyla var.

Biz, firma olarak kadın-erkek eşitliğine inanıyor ve tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz.

 

 

 

 

 

Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE