Cuma, 29 Eylül 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar Bingöl

HOPİ'den Haziran Ayı Boyunca Kampanya

Akıllı alışveriş uygulaması Hopi, Haziran ayı boyunca tüm kullanıcılarına seçili markalarda geçerli, katlanarak değerlenen 200 Paracık hediye ediyor.

HOPİ'den Haziran Ayı Boyunca Kampanya

Bayram alışverişi yapmak ya da babalar günü hediyesi almak isteyenlerin de faydalanabileceği kampanyada paracıklar kat kat değerlendiği gibi indirime de dönüşebiliyor.

Kişiselleştirilmiş alışveriş ayrıcalığı, dijital pazaryeri ve mobil ödeme özellikleriyle alışverişin her adımında kazandıran Hopi, 15 milyonu aşkın kullanıcısına Haziran ayı boyunca seçili markalarda katlanarak değerlenen 200 Paracık hediye ediyor.

26 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanyadan, bayram alışverişi yapmak ya da Babalar Günü hediyesi almak isteyenler de faydalanabilecek.

Paracıklar 600 TL’ye varan değerde

Abdullah Kiğılı, Altınyıldız, Boyner, Brooks, Brother, Classics, Happy Center, Hemington, Kiğılı, Lufian, Madame Coco, Saat&Saat ve Troy gibi markaların yer aldığı 200 Paracık kampanyasında Hopililer, üye markalardan yaptıkları alışverişlerde paracıklarını 600 TL’ye varan değerde kullanabilecek.

Hediye paracıklarını indirim olarak kullanmak isteyenler için de Huawei, Mediamarkt, Teknosa ve Vivense gibi markalarda alışveriş imkânı sunuluyor.

Hopi paracık nasıl kazanılır?

Hopi’nin ödül puanı olan paracıklar, alışverişlerde 1 paracık 1 TL değerinde kazanılır ve kullanılır.

Hopi, anlaşmalı markalardan yapılan alışverişlerde kasada Hopi QR kodunu göstererek ya da internet alışverişlerinde Hopi QR Kodunun altında yer alan kodu yazarak anında paracık kazanma imkânı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak:MallReport

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE