Pazar, 12 Temmuz 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Hijyenik Mekanlar İçin Fotoselli Sistemleri Tercih Edin

Yapılan araştırmalara göre her gün binlerce insanı ağırlayan genel mekanların yaklaşık her 6,5 santimetrelik alanda her saat 500 bin bakteri ürüyor.

Hijyenik Mekanlar İçin Fotoselli Sistemleri Tercih Edin

Rakamlara bakacak olursak genel mekanlarının hijyeni insan sağlığı için oldukça önemli. Bu farkındalıkla Geberit, fotosel teknolojileriyle genel mekanları hijyenik hale getirdiği gibi su kullanımında da tasarruf sağlıyor.
 
Her gün binlere insanın uğradığı genel mekanlarda hijyen konusu, kırmızı kod ile kontrol ediliyor. Yaklaşık 6,5 santimetrelik alanda her saat 500 bin bakteri ürediği bilgisi ise bu konuda daha hassas davranmamız gerektiğini gösteriyor.
 
Bu farkındalıkla Geberit, fotosel teknolojileriyle genel mekanları hijyenik hale getirdiği gibi su kullanımında da tasarruf sağlıyor. Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta, açma ve kapamada bataryanın herhangi bir yerine dokunma gerektirmediği için el yıkamayı hijyenik hale getiriyor.
 
Özellikle genel mekanlar için uygunluğuyla öne çıkan bataryalar, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.
 
Her tür lavabo tasarımıyla da rahatlıkla uyum sağlayabilen bataryalar ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.
 
 
Su tasarruflu çift kademeli deşarj sistemine sahip fotoselli bir kumanda kapağı olan Geberit Sigma10 ise temizliği kolay, paslanmaz çelikten ve vidalanabilir olarak üretiliyor.
 
Yuvarlak biçimdeki kumanda butonu minimalist tarzda, altın kaplama, krom ve çeliğin mat/parlak kombinasyonundan oluşan 7 farklı renk seçeneği sunuyor.
 
Sigma10 kumanda kapakları; start-stop olanağı, elektrikle veya 1.5 V'luk 2 adet pille çalışma gibi farklı alternatiflerle de sunulurken her mekana uyarlanabiliyor.
 
 
Geberit Hakkında: Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2019 yılında 3,1 milyar CHF net satış açıklamıştır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI'da (Swiss Market Index) yer almaktadır.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE