Perşembe, 28 Ekim 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar Kocaeli

DYO’dan Yaşam Alanlarınızı Kolayca Yenileyen Hobi Boyası

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, gelişmiş formülü ile birçok farklı yüzeylerde kullanabilen, kullanıma hazır, kendin yap ürünü “Hobilux” sayesinde binlerce renk seçenekleri sunarak yaşam alanlarını yenileyerek renklendiriyor.

DYO’dan Yaşam Alanlarınızı Kolayca Yenileyen Hobi Boyası

DYO Hobilux, saf akrilik emülsiyon esaslı su bazlı, ipek mat hobi boyası olarak astar ve inceltme işlemine gerek duyulmaksızın doğrudan uygulanabiliyor.

Mükemmel yayılma ve örtücülüğe sahip olan kokusuz ve çevre dostu Hobilux, su bazlı olması özelliğiyle zaman içinde sararma yapmıyor.

İç ve dış mekan kullanımları için uygun olan Hobilux; seramik, metal, ahşap, plastik, mermer, cam, mobilya, duvar, taş gibi birçok farklı yüzeylerde mükemmel yapışma özelliği ile yaşam alanlarını kolayca yeniliyor.

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, uygulaması kolay kendin yap ürünü olan Hobilux ile evlere, ofislere, bahçelere, banyolara ve kullanmadığımız eşyalara, Renk Pınarı Sistemi’nde sunduğu binlerce renk ile yeni bir görünüm kazandırıyor.

Birçok Yüzeye Kolaylıkla Uygulanıyor

DYO Hobilux, saf akrilik emülsiyon esaslı su bazlı, ipek mat hobi boyası olarak astar ve inceltme işlemine gerek duyulmaksızın doğrudan uygulanabiliyor.

Mükemmel yayılma ve örtücülüğe sahip olan kokusuz ve çevre dostu Hobilux, su bazlı olması özelliğiyle zaman
içinde sararma yapmıyor.

İç ve dış mekan kullanımları için uygun olan Hobilux; seramik, metal, ahşap, plastik, mermer, cam, mobilya, duvar, taş gibi birçok farklı yüzeylerde mükemmel yapışma özelliği ile yaşam alanlarını kolayca yeniliyor.

İpek Mat Boyanın Tamamlayıcısı; Hobilux Vernik

Hobilux Vernik, uygulanan yüzeyin nefes almasını sağlayarak nem oluşumunu, çatlama ve soyulma gibi sorunları engelliyor. Sararmalara karşı dirençli olan Hobilux Vernik, darbe ve çizilmelere karşı dirençli, atmosferik şartlara da dayanıklı.

Parlak, İpek Mat, Mat vernik seçenekleri olup, şeffaf, kokusuz ve çevre dostu olan Hobilux Vernik, tüm iç ve dış mekân Hobilux Su Bazlı Boya uygulanan yüzeyler üzerinde kullanıma uygun.

Çocuklara Önem Veriyoruz

EN71-3 Oyuncak Güvenliği belgeli Hobilux, hem kokusuz hem de su bazlı özelliği ile oyuncaklarda kullanıma da uygun. DYO kendin yap ürünü Hobilux ile yeni görünüme sahip eşyalar ve yaşam alanları yaratmak isteyenler için eğlenceli ve pratik çözümler sunuyor.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE