Cumartesi, 10 Haziran 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar Yalova

D&R NTS Danışmanlık Projesi Yalova Star AVM’de Açıldı

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Yalova Star AVM’de kültür, sanat ve eğlencenin 25 yıldır değişmez adresi D&R, Türkiye’deki 222’nci, Yalova’daki ilk mağazasını hizmete açtı.

D&R NTS Danışmanlık Projesi Yalova Star AVM’de Açıldı

İlk mağazasını 1997 yılında açan ve bugün Türkiye’nin en büyük kültür, sanat ve eğlence platformlarından biri haline gelen D&R, Mart 2023 tarihi itibarıyla 222. Mağazasına ulaştı.

D&R, kültür, sanat tutkunları için yeni buluşma noktasını Yalova Star AVM’deki mağazasıyla belirledi ve Yalova’nın ilk D&R mağazası oldu.

Açılış D&R İcra Kurul Üyesi Sn. Hilmi Hülür, D&R Genel Müdür Sn. Mustafa ALTINDAĞ, D&R Genel Müdür Yardımcısı Sn. Taner BANDIRMA, D&R CFO’su Sn. İbrahim Abdullahoğlu  D&R Kiralama Müdürü Sn. Raif İnceismail, Yalova Star AVM Yön. Kurulu Başkanı Sn. Muammer Güzel, NTS Danışmanlık Kurucusu Sn. Behiye Savaşkan, NTS Danışmanlık Reklam Direktörü Sn. Alev Saygı, Yalova Star AVM Müdürü Sn. Adem Arda Serin’in katılımları ile gerçekleşti.

D&R’ın 245 metrekarelik yeni mağazasında kitaptan müziğe, oyundan teknolojiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleri meraklılarıyla buluşuyor.

D&R, ayrıca gelenekselleşen imza günleri ve söyleşileriyle, Yalova’da da alışveriş molalarının keyifli adresi olmayı hedefliyor.

D&R, 222 mağazasının yanı sıra dr.com.tr ile kültür ve eğlence dünyasının yeniliklerini ve kullanıcılarının beklentilerine göre seçtiği ürün ve markaları, Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimiyle ulaştırıyor.

Yalova Star Alışveriş Merkezi, Yalova şehri merkez lokasyonda yerleşik olup sahil şeridine 100m mesafededir.

26 Aralık 2014 tarihinde açılışını gerçekleştiren Yalova Star Alışveriş Merkezinin hemen karşısında İstanbul Yalova arası deniz ulaşım merkezi İDO, kente dağılım yapan dolmuş durakları, uluslar arası yat limanı ile çok özel bir lokasyonda inşaa edilmiştir.

Yalova Star Alışveriş Merkezi şehrin merkezinde, yürüme mesafesinde, kolay ulaşılabilir bir noktada olması sebebiyle farklılık arz etmektedir.

Marmara denizini çok yakın mesafeden tamamıyla gören manzarası, birbirine yakın mesafede kolay gezilebilen mağazaları ve ziyaretçileri yormayan iç mimari özellikleri, skylight tavanı ile AVM’nin daha ferah olması, ziyaretçi otoparkının giriş ve çıkışta kullanımda sağladığı kolaylıklar, sinemasının konforu ve güler yüzlü hizmet veren mağaza çalışanlarıyla Yalova Star Alışveriş Merkezini diğer AVM’ler ayıran belli başlı özellikler olarak tanımlayabiliriz.

6 Salonlu Sinema, çocuk oyun alanı, bebek bakım ünitesi, revir ünitesi ve mescitleriyle ziyaretçilerin kendilerini evinde ve huzur içinde hissedebilecekleri özel bir mekan olabilmek için tüm ayrıntılara özen gösterilmiştir.

Kültür ve eğlence dünyası D&R, şimdi Yalova Star AVM’de!

NTS Danışmanlık

 

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE