Cumartesi, 20 Nisan 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

ASUS'a Computex 2023 Öncesinde Prestijli Ödül

Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS, dizüstü bilgisayardan anakartlara kadar yenilikçi tasarımları ve üstün performansıyla dikkat çeken ürünleriyle teknoloji fuarı Computex 2023’e damgasını vurmaya hazırlanıyor.

ASUS'a Computex 2023 Öncesinde Prestijli Ödül

Teknoloji devi, başta prestijli “En İyi Tercih” ödülü olmak üzere, birçok ödüle layık görüldü. 

Dünyanın en büyük teknoloji ve bilgisayar fuarlarından biri olarak kabul edilen Computex 2023’te ödül almaya hak kazanan markalar açıklandı.

Kazananlar; devlet yetkilileri, akademisyenler, araştırmacılar ve diğer sektör uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından inovasyon, işlevsellik ve pazar potansiyeli gibi kriterlerin merkeze alındığı kapsamlı bir değerlendirme sonucu belirlendi.

“İnanılmazın peşinde” sloganıyla çalışmalarına devam eden ASUS; yenilikçi tasarım, kullanıcı tecrübeleri ve sürdürülebilirlik ilkelerini merkezine alarak ürettiği teknolojileri ile kazandığı saygın ödüllerle Computex 2023’e damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Altın En İyi Tercih Ödülü kazananı: Zenbook Pro 14 Duo OLED

Yenilikçi, üstün kaliteli tasarımı ve özellikle de ASUS Lumina OLED ekranı ile dizüstü bilgisayarlar için yeni bir standart oluşturan Zenbook Pro 14 Duo OLED, prestijli “En İyi Tercih” ödülü kapsamında “Altın Ödül” ün sahibi oldu.

Sürdürülebilir Teknoloji Özel Ödülü kazananı: Çevre dostu ExpertBook B9 OLED 

ASUS’un sürdürülebilirlik konseptini merkezine alarak güçlü performansı ultra hafif ve profesyonel tasarımla buluşturduğu ExpertBook B9 OLED kurumsal dizüstü bilgisayarı, “Sürdürülebilir Teknoloji Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Çevreye duyarlı bir üretim teknolojisine sahip ExpertBook B9 OLED, ASUS’un tamamı metal olan ilk dizüstü bilgisayarı olma özelliğini taşıyor.

Çevre dostu üretim süreci, üretim malzemelerinin %29'a kadar azaltırken, enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için üretim süresini %75'e kadar kısaltıyor.

Farklı kategorilerde kazanılan ödüller

ASUS, kazandığı “Kategori Ödülleri” ile her ürün kategorisi için yenilikçi ve üstün kaliteli tasarımlarıyla müşteri deneyimine verdiği önemi vurguluyor.

Teknoloji devinin farklı kategorilerdeki cihazları; ExpertBook B9 OLED dizüstü bilgisayar, ProArt Studiobook 16 OLED, Studiobook 16 3D OLED ve Studiobook Pro 16 OLED dizüstü bilgisayarları, ödül almayı başardı.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE