Cumartesi, 04 Temmuz 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Hizmet & Tedarik Antalya

Petomega İle Daha Sağlıklı ve Parlak Tüyler

Türkiye’de bir ilk. Biotin ve çinko katkılı deri ve tüy vitamini. 4 patili dostlarımıza sağlıklı bir cilt, dökülmeyen parlak tüyler ve kaliteli bir yaşam sunmak için Omega 3, Biotin, Çinko ve vitamin takviyeli Petomega.

Petomega İle Daha Sağlıklı ve Parlak Tüyler

 

Evimizin sevimli bireyleri kedi ve köpeklerimizin özellikle mevsim geçişlerinde dökülen tüyleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Sağlıksız tüyler genelde mevsim geçişlerinde ve stresten dökülür. Özellikle tüy dökülmelerini azaltmak, daha sağlıklı ve parlak bir tüy yapısına sahip olmalarını sağlamak ve cilt yapısını iyileştirmek için yepyeni bir formüle sahip Petomega, dostlarımızla birlikte bize daha konforlu bir yaşam sunuyor.

For Four Legs firması tarafından bir seneye yayılan ve Avrupa’da yapılan uzun araştırmalar ve klinik gözlemlerden sonra formüle edilen Petomega; yüksek oranda EPA ve DHA içeren omega 3 yağ asitleri, biotin, çinko ve vitaminler içeriyor. Hem lezzetli hem de sağlıklı bir besin takviyesi olarak can dostlarımızla birlikte bizim de hayatımıza giren Petomega, akademisyen hekimler tarafından da onay gördü.

Kedi ve köpekler için iki farklı formda, cam şişede doz ayarlı pipet ile sağlıklı ve kolay kullanım avantajı sunan Petomega; bu alanda ilk defa IFOS sertifikalı Norveç balık yağı ve beşerî hammaddelerin kullanılması ve yeni nesil teknoloji ile üretilmesinden dolayı ilgili çevrelerce inovatif bir ürün olarak yorumlanıyor.

Evcil hayvanlar için kullanılan bir vitaminde ilk kez sıvı formda yer alan biotin ve çinko, özel bir üretim tekniği altında saf ve lezzetli balık yağı ile birleştirilerek; sadece tüy yapısı değil deri sağlığı için de onarıcı özelliklere sahip, kolay yenilebilir bir besin takviyesine dönüştü.

Hepimizin kıymetlisi can dostlarımızla geçirdiğimiz zamanı daha kaliteli kılmak, onların sağlıklı ve mutlu bir ömür yaşamalarına yardımcı olmak için For Four Legs, farklı vitamin ve besin takviyeleri ile ilgili çalışmalarına devam ediyor.

PETOMEGA’yı tüm seçkin veteriner klinikleri ve pet shoplarda bulabilirsiniz.

PETOMEGA Nedir?

Veteriner Hekimler tarafından onaylanan Farmasötik etken maddeler içeren İleri teknoloji ile üretilmiş Yenilebilir, beşeri hammaddeye sahip, evcil hayvanlar için inovatif yeni bir vitamin ve mineral takviyesidir.

Saflığı IFOS sertifikası ile ödüllendirilmiş Norveç derin deniz balıklarından elde edilen EPA ve DHA bakımından zengin Omega 3 yağ asitleri, biotin çinko, B1, B6 ve D3 vitaminlerini içerir. Etkisi klinik verilerle kanıtlanmıştır. Yenilebilirlik testlerinden başarıyla çıkmıştır.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE