Çarşamba, 26 Haziran 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Hizmet & Tedarik Burdur

Çocuklar İçin Bir İlk

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Hayat Kat Kat serisi, üst üste geçebilen şişe tasarımıyla oyuncağa dönüşebiliyor.

Çocuklar İçin Bir İlk

Üst üste geçirilerek çocuklar için bir oyuncağa dönüşebilen Hayat Kat Kat serisi, “Hayat’la Keşfet” uygulaması üzerinden, hem İngilizce hem de Türkçe olarak çocuklara sayıları, meslekleri ve hayvanları öğretiyor. Hayat Kat Kat serisi, bu özellikleriyle, Türkiye’de ve Hayat Su dünyasında bir ilk olma özelliği taşıyor.

“Türkiye’de çocuklar günlük tüketmesi gereken suyun sadece 3’te 1’ini içiyor”

Lansmanda yaptığı açılış konuşmasında, insan vücudunun yüzde 60’ının su olduğunu ve hayati fonksiyonların sağlıklı bir şekilde yerine getirilebilmesi için çocukluktan itibaren yeterli miktarda su tüketilmesinin kritik olduğunu vurgulayan Hayat Su Pazarlama Direktörü Gökçe Kunt, “Türkiye’de 3-6 yaş aralığındaki çocuklar, günlük içmesi gereken su miktarının sadece 3’te 1’ini içiyor.

Bu kritik veriden hareketle, su tüketimi konusunda farkındalık yaratmak ve sağlıklı su tüketimini teşvik etmek misyonuyla birçok proje gerçekleştiriyoruz. Bunlardan en yenisi de Hayat Kat Kat. Yeni serimizin çocuklarımıza su içmeyi sevdireceğine inanıyoruz” dedi

Hayat Su’dan çocuklara özel ilk mobil uygulama: Hayat’la Keşfet

Çocuklara suyu sevdirmeyi kendilerine görev edindiklerini ifade eden Hayat Su Kıdemli Marka Müdürü Selcen Tokgöz ise Hayat Kat Kat hakkında şu bilgileri verdi:

“Şişelerimizin iki farklı özelliği var. Bunlardan ilki, alıştığımız tasarımlardan farklı olarak, şişelerin üst üste geçebilmesi. Böylece çocuklar ve ebeveynler, birlikte eğlenceli oyunlar oynayabilecek.

Ayrıca Kat Kat serisinin bir diğer önemli özelliği de, Hayat Su’ya özel geliştirilen çizgi karakterler. Çocuklar bu karakterlerin kendilerine özel dünyalarını, Hayat Su’nun çocuklar için geliştirdiği ilk mobil uygulama olan “Hayat’la Keşfet” üzerinden takip edilebilecek.”

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE