Cumartesi, 20 Nisan 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Ekonomi & Finans Şanlıurfa

BNP Paribas Cardif ve Koç Finans'tan Stratejik İş Birliği

Türkiye’nin en geniş kapsamlı sigorta platformlarından olan BNP Paribas Cardif ile bireysel ve kurumsal kredi çözümleri sunan öncü finansman şirketi Koç Finans güçlerini birleştirdi.

BNP Paribas Cardif ve Koç Finans'tan Stratejik İş Birliği

Koçfinans’tan araç kredisi kullanan müşteriler, BNP Paribas Cardif’in avantajlı Kredi Koruma Sigortası çözümünden faydalanabilecek.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı sigorta platformlarından olan BNP Paribas Cardif ile Koçfinans güçlerini birleştirdi.

Otomotiv sektörünün bireysel ve kurumsal kredi çözümleri sunan öncü finansman şirketi Koçfinans ve BNP Paribas Cardif iş birliği sayesinde, Koçfinans’ın araç kredisi kullanan müşterilerine avantajlı Kredi Koruma Sigortası çözümü sunulacak.

‘Değişen Dünyanın Sigortacısı’ olarak geliştirdikleri tüm çözüm ve hizmetler ile sigortayı ulaşılabilir kılmayı hedeflediklerini belirten BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir;

“BNP Paribas Cardif olarak, çoklu kanallardan hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak değer yaratmayı hedefliyoruz.

Kredi ve Gelir Koruma, Hayat Sigortaları, İşsizlik Sigortaları, Kritik Hastalıklar, Ferdi Kaza, Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti gibi koruma sigortalarının yanı sıra, Bireysel Emeklilik ve Otomatik Katılım Planları ve faaliyet gösterdiğimiz birbirinden farklı altı sektör dikkate alındığında Türkiye’nin en geniş kapsamlı sigorta platformu olarak hizmet veriyoruz.

Finansal hizmetler, otomotiv, perakende, telekomünikasyon ve enerji gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren, her biri alanında lider firmalarla kurduğumuz iş birlikleri ile sigortacılığı yeniden tanımlayarak sigortanın erişebilirliğini genişletmeyi hedefliyoruz.

Fark yaratan ve nitelikli hizmet yaklaşımı ile hızlı ve kolay kredinin öncülüğünü üstlenen Koçfinans ile stratejik bir iş birliği anlaşmasına imza attık.

Koçfinans’ın araç kredisi kullanan müşterileri; kapsamlı teminatlarla oluşturduğumuz Kredi Koruma çözümümüzden faydalanabiliyorlar.

Dolayısıyla Kredi Koruma Sigortamızı seçen müşteriler, Koçfinans’ın araç kredisinden de daha avantajlı faiz oranları ile yararlanabilecekler” şeklinde konuştu.

Herkese finansal ürünlere erişim fırsatı vermeyi misyon edinmiş olan Koçfinans’ın teknolojiye, inovasyona ve insan kaynağına yaptığı yatırımlarla geleceğe sağlam adımlarla ilerlediğini ifade eden Koçfinans Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Y. Pınar Kitapçı; “Yeni pazarlara, yenilikçi ürünlere ve pazardaki gücümüzü artırmaya odaklanırken müşteri deneyimini mükemmel hale getirmek için daima müşterilerimizin sesine kulak veriyoruz.

Bu anlayış doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizi tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

BNP Paribas Cardif ile yaptığımız bu iş birliği ile kredi ürünlerimizi sigorta çözümleriyle zenginleştirerek müşterilerimiz için kredilerini koruma altına almayı daha avantajlı ve konforlu hale getirdik” dedi.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE