Salı, 11 Ağustos 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Ev&Yapı Marketleri Antalya

'' Her İlde Bir Mağaza '' Hedefiyle Büyümesini Sürdürecek

2018 yılında 20 mağaza açan Tekzen, 2019’da “Her ilde bir mağaza” hedefiyle büyümesini sürdürecek.

'' Her İlde Bir Mağaza '' Hedefiyle Büyümesini Sürdürecek

Tekzen’in 2018 yılında hedef rakamlarına ulaştığını belirten Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya yaptığı açıklamada “2018 yılını 1 miyar TL mertebesinde ciro ile kapatıyoruz.

Yurtiçinde 59 ilde 138 mağazamız, yurtdışında da 4 mağazamız bulunuyor. Yaklaşık olarak 3 bine yakın kişiye istihdam sağlıyoruz. Ülke ekonomisi açısından son derece önemli bir konuma sahip perakende sektöründe, yüzde 100 memleket sermayeli bir şirket olarak 2019 yılında da yurt genelinde yatırım yapmaya ara vermeden devam edeceğiz.

Biz “Evin için ne istersen” mottomuzla evlerin ve hayatın güzelleşmesine hizmet eden bir perakende mağaza zinciriyiz. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda ve ölçümlemelerimizle satış stratejilerimizi hem dijital tarafta hem de mağazacılık tarafında uygulamaya devam edeceğiz“ dedi.

2019 yılı “Omnichannel” ve “Kendin Yap” yılı olacak

Kızılkaya aynı zamanda; etkin dağıtım kanalı olabilmek perspektifi ile DIY mağazalardan ekspres mağazalara, ticari satıştan tekzen.com.tr’ye kadar tüm kanallarda geliştirme hedefleri olduğunu söyleyerek, teknolojik yatırımlarını artırdıklarını dile getirdi.

Tüketicinin alışveriş dinamiklerinin hızlı bir değişim göstermesine dikkat çeken Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya sadece online’a yatırım yapmanın yeterli olmadığını fiziksel mağazacılıkla online mağazacılığın aynı profesyonel yaklaşımla yönetilmesi gerektiğini belirterek, “Sosyal medya hesaplarımızı, e-ticaret sitemizi, mobil uygulamalarımızı bir bütün haline getirecek Omni-Channel’a yatırımlarımızı 2019 yılında da devam ederek arttıracağız” dedi.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE