Salı, 09 Mart 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Dernekler Samsun

LÖSEV'den Çağrı "Gelin Kanser İlleti İle Birlikte Savaşalım"

Her şey yolunda giderken sağlıklı bir insan için duyması en zor haberdir kanser hastalığını öğrenmek.

LÖSEV'den Çağrı "Gelin Kanser İlleti İle Birlikte Savaşalım"

Bir ailede kimin için olursa olsun bilinmezlerle dolu bir yolculuktur.Maddi- manevi bu derece zor bir yolculuğa çıkarken tüm aile en güvenilir yol arkadaşını arar yanında.

22 yıldır her konuda hastalara destek vermeye aralıksız devam eden LÖSEV, tüm Türkiye’ye bir çağrı yapıyor;“Siz ya da etrafınızda kanser hastası olan biri varsa bilin ki asla yalnız değildir. Gelin kanser illeti ile birlikte savaşalım” …

Lösemi ve diğer kanser tanılı çocuklar ile yetişkinlere maddi, manevi her türlü destek veren, ailelerin yanında olan LÖSEV, hastalıkla mücadelede ‘kimse yalnız değil’ diyor. Zor günleri birlik olarak aşmak için tüm tanı alanları, büyük LÖSEV ailesine, dayanışmaya davet ediyor.
 
Kanser tedavisi uzun ve zorlu bir süreç olsa da tedavi edilebilen bir hastalık. Hastalığın tedavisinde en önemli destek ise moral! Hastalar, hastalıkla birlikte bedenlerindeki değişim ile mücadele ediyor.
 
Bu süreçte psikolojik destek almaları süreci kolay atlatmalarını sağlıyor. LÖSEV, nakdi ve ayni yardımların yanı sıra lösemi ve kanserle mücadele eden çocuk ve yetişkin hastalara manevi anlamda da destek oluyor.
 
Sosyal ve psikolojik desteklerle her zaman kayıtlı hastalarının yanında olan LÖSEV, eğitim konusunda da çocukları ve ailelerini yalnız bırakmıyor. Çocuklar, tedavileri esnasında LÖSEV kolejinde eğitimlerine devam edebiliyor.
 
Tedavi bursları ve eğitim burslarının yanı sıra kuru gıdadan kırmız et ürünlerine, giyimden hijyen ürünlerinden kadar her konuda hasta ve
ailelerinin yanında oluyor.
 
 
LÖSEV yetişkin kanser hastalarına da maddi manevi destek Kurulduğu ilk yıllarda lösemili çocukların yaşadığı zorluklara karşı savaşan
LÖSEV, son yıllarda yetişkin, tüm kanser hastalarına da maddi -manevi desteklerini ulaştırıyor.
 
22 yıl önce lösemili çocukların tedaviye ulaşmasındaki zorluklara karşı kurulan LÖSEV, bugün aldığı bağışlarla lösemili çocukların yanı sıra tüm kanser hastalarının yardımına koşuyor.
 
 
Destek almak isteyenler, ofislerin bulunduğu illerde (Ankara- İstanbul- İzmir- Bursa- Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Samsun) ofislere giderek, 0312 447 0660 numaralı telefonu arayarak ya da tek tıkla kolayca www.losev.org.tr adresinden başvuru yapabilirler.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE