Çarşamba, 12 Mayıs 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Dernekler Antalya

Koli Koli Mutluluk

LÖSEV, Lösemili Çocuklar Vakfı yardımlaşma duygusunun en güzelinin yaşandığı Ramazan Ayı boyunca gönüllü ve bağışçılarının destekleriyle hazırlanan ihtiyaç kolilerini, tüm Türkiye’de ki lösemili çocuklar ve ailelerinin evlerine ulaştırıyor. Ramazan Ayı boyunca koli koli mutluluk gönderimleri devam edecek.

Koli Koli Mutluluk

“Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi gülümsetebilmek ibadetlerin en güzelidir”, düşüncesiyle her yıl binlerce ailenin sofrasını bereketle donatan LÖSEV, bu yıl da ara vermeden desteklerine devam ediyor.
 
LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER Ramazan gıda kolileri ile ilgili olarak; “Ramazanda bütün Ailelerimizin sofralarını donatmak istiyoruz. Kolilerimizde lösemi ve kanserle mücadele eden bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacını karşılıyoruz. İçerisinde, salçadan kuru gıdaya, temizlik malzemelerinden giyime kadar bu dönemde ihtiyaçları olabilecek her yardımı iletiyoruz.
 
Paylaşmanın, dayanışmanın arttığı Ramazan Ayında da ailelerimizin yanındayız ve herkesi böylesine anlamlı bir zamanda ailelerimize destek olmaya, bir çocuğun elinden tutmaya davet ediyoruz.” dedi.
 
 
LÖSEV Antalya Ofisi Antalya, Burdur, Isparta’da yaşayan kayıtlı hastalarının ve ailelerinin Ramazan sofralarını donatmak için etkinlik düzenledi. “Koli Koli Mutluluk” diyen LÖSEV Gönüllüleri ile iyileşen gençleri hep birlikte Ramazan kolilerini hazırladılar.
 
Siz de Ramazan’da Lösemili Çocuklarımıza “Koli Koli Mutluluk” Hediye Edebilirsiniz . Ramazan ayı boyunca ailelerimize ilettiğimiz kolilerimizde kuru gıdadan et ve et ürünlerine kadar birçok çeşit bulunuyor.
 
LÖSEV ’e kayıtlı ailelere gönderilmek üzere “Ben de bir paket almak istiyorum” diyorsanız aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.
 
- Acil Yardım Paketi,
 
- Orta Aile Paketi,
 
- Büyük Aile Paketi,
 
- Mutlu Aile Paketi,
 
- Çok Sevinçli ve Zengin Büyük Aile Paketi, 
 
Sizler de mübarek Ramazan Ayında Türkiye’deki bütün banka şubelerinin bağış ekranlarından, ülkemizin her köşesindeki PTT şubelerinden, LÖSEV Ofislerini arayarak ya da ziyaret ederek, , tüm faturalı hatlardan 3406’ya BAGIS ya da 1998’e FİTRE yazıp bir SMS göndererek bağışınızı gerçekleştirebilir, bilgi almak için 0242 999 78 08 nolu telden ulaşabilirsiniz. Yine Detaylı bilgiye
 
https://www.losev.org.tr/bagis/Ramazan.html linkinden ulaşabilir, yardımlarınızı iletebilirsiniz. LÖSEV devlet desteği olmadan kamu yararına çalışan bir vakıf statüsündedir.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE