Salı, 20 Ağustos 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Dernekler Ankara

KalDer Basın Açıklaması

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) olarak kuruluşumuzun üzerinden koskoca 28 yıl geçti. Kurucularımız, yönetim kurulu başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, değerlendiricilerimiz, profesyonel kadromuz ve pek tabii siz değerli üyelerimiz sayesinde KalDer’in 1990’lı yıllarda yakılan meşalesi hiç sönmedi. Çevresini ve ülkesini aydınlattı.

KalDer Basın Açıklaması

BASIN AÇIKLAMASI - 22 Ocak 2019

Bu aydınlanmada şüphesiz KalDer’in kuruluşunda aktif olarak yer alan değerli iş insanlarının yaklaşımları, her zaman özel bir övgüyü hak etmiştir. Çünkü onlar memleket meselelerine yoğun kafa yoran, işleri ile gönüllülük gerektiren dernekler, sosyal sorumluluk projeleri arasında ayrım gözetmeyen, idealist, çalışkan ve öngörü kabiliyeti yüksek insanlardı. 

Daha o yıllarda gündemlerinde verimlilik, rekabet gücü öncelikliydi. ‘Toplam Kalite’ hareketi yine o yıllarda yaygınlık kazanmış, mükemmellik arayışları o dönemde başlamıştı. KalDer’in kuruluşuna ve gelişimine öncülük eden bu değerli iş insanlarına bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. 

Önemli bir insan kaynağı sermayesine sahip olan KalDer, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurul ile önemli bir değişim yaşadı. Destek veren üyelerimize teşekkür ediyor, göreve gelen yönetim kuruluna başarılar diliyoruz. 

Bizler bütünsel bakış açısıyla değerlendirdiğimiz durumların ve sorunların çözümü için elimizi taşın altına koyduk. Bu doğrultuda inancımızdan vazgeçmedik. Dileriz ki alınan bu karar KalDer ve ülkemiz için hayırlı olur.

Dönüşüme liderlik etme misyonuyla hareket eden KalDer, elde ettiği kazanımları bundan sonraki süreçte de kararlılık göstererek sürdürür. 

Dünya dönüşüyor. Ve biz ülke olarak ortak değerlerimiz etrafında birleşmeye en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir zamandayız. İş insanlarına ve sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düşüyor.

EFQM Mükemmellik Modeli’ni içselleştiren, etkili, tutarlı bir yönetişim anlayışı 28 yıllık entellektüel sermayeyi geleceğe taşıyacak en değerli yol haritası olacaktır. 

Saygılarımızla 

KalDer Yönetim Kurulu 

(2018 – 2019 Ocak) 

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE