Salı, 31 Mart 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Dernekler İstanbul

''Enerji Günü'' Etkinliğinde Buluştular

İstanbul PERDER üyelerinin kategori yöneticilerini Red Bull, işbirliğiyle gerçekleştirdiği etkinlikte buluşturdu.

''Enerji Günü'' Etkinliğinde Buluştular

Hilton Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen Enerji Günü, İstanbul PERDER Başkanı Faruk Güzeldere’nin açılış konuşmasıyla başladı. Güzeldere konuşmasında şunları söyledi:

“Sektörümüzde birlik beraberliği sağlamak adına bu tür organizasyonlarda bir araya gelmek, üretici firmalarımızla el ele olmak bizleri mutlu etmektedir. Bugün burada çok değerli konuşmacıların olacağı ve verimlilik adına önemli konuları ele aldığımız bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Hepinize enerji dolu bir gün diliyorum”.

Güzeldere konuşmasının ardından organizasyona katkıları için Red Bull firmasını temsil eden Ticari Pazarlama Müdürü Haluk İlgün’e plaket takdim etti.

Perder Gelişim Platformu Başkanı Bülent Efe de sunumlar öncesinde bir konuşma gerçekleştirdi. Efe; “Bugün siz değerli kategori yöneticilerimizle bir arada olmak mutluluk verici. Katılımınız ve katkılarınız için çok teşekkür ederiz” dedi ve PGP’nin bir önceki dönem başkanı Hülya Yeten’e çalışmalarından dolayı teşekkür plaketini takdim etti.

Program, Red Bull Türkiye Ürün İletişim Müdürü Göksu Şenol’un Red Bull Dünyası ve Enerji İçeceği İçeriği aktarımı ile devam etti. Ardından Profesyonel Dağcı Yazar, STK Lideri Nasuh Mahruki’nin “Kendi Everestinize Tırmanın” , Red Bull Türkiye Kategori Müdürü Mete Adıyaman’ın “Kategori Yönetimi 101” ve “Piyasa Değerlendirme & Alışverişçi Araştırmaları” başlıklı sunumları gerçekleştirildi.

Öğle yemeğinin ardından, PGP Başkan yardımcısı Dursun Tokgöz tarafından “Rakamlarla İstanbul PERDER Kategori Analiz Raporu”. Sunumu gerçekleştirildi. Program, Liderlik ve Yönetim Düşünürü Fazıl Oral’ın “Neden Sizi Tercih Etsinler” başlıklı sunumuyla son buldu.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE