Cumartesi, 10 Haziran 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Dernekler Antalya

Antalya'da Lösemili Çocuklar İçin Anlamlı Etkinlik

LÖSEV ve gönüllüleri tarafından Türkiye’nin dört bir yanında lösemili minikleri anlamak, kanser ile ilgili farkındalık oluşturmak için hayata geçirilen 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında her yer turuncuya boyanıyor.

Antalya'da Lösemili Çocuklar İçin Anlamlı Etkinlik

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı bilinçlendirme çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Hafta kapsamında tüm kurum ve kuruluşların, okulların, üniversitelerin destekleri ile hayata geçen etkinlikler ile lösemiye dikkat çekilmeye çalışılıyor.

Sokaklar caddeler lösemili bir çocuğun neşeli bir fotoğrafı ve “LÖSEV İyi Ki Varsın” sloganı ile donatılırken büyük şehirlerde gece aydınlatılan birçok bina, geçit, köprü, gökdelen, anıt gibi yüzlerce nokta turuncu ışıklandırmalarıyla haftaya destek verecek.

Okullarda ders zillerinin LÖSEV Marşı olarak çalacağı haftada LÖSEV ay boyunca okullarda farkındalık seminerleri düzenleyecek.

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülke genelinde açılan LSV Dükkân stantlarında anne el emeği ürünlerin satışı ile tedavi gören çocuklara destek sağlanacak.

ANTALYA’DA 2-8 KASIM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

Antalya Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleşen etkinlikle LÖSEV’e kayıtlı çocukların, ailelerinin ve gönüllülerin yer aldığı etkinlikte çeşitli sahne dansları, tiyatro etkinlikleri, animatörlerle Lösemili Çocuklar Haftası coşkuyla kutlandı. Kutlamalara Antalya halkı da yoğun ilgi göstererek LÖSEV’e desteklerini ilettiler.

LÖSEV’den Sosyal Medyada Destek Çağrısı

Destek olmak isteyen herkes LÖSEV’in sosyal medya hesaplarını takibe alarak, # LÖSEViyikiVarsın #LösemiliÇocuklarHaftası etiketi ile hafta boyunca paylaşımlar yapabilir, etkinliklere katılarak lösemiye dikkat çekebilir ve bu mücadelede çocukların sesi olabilirler.

Ayrıntılı bilgi için www.losev.org.tr den 0312 447 06 60 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE