Çarşamba, 12 Mayıs 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Bilişim & Teknoloji Ankara

İtici Güç Kampanyası KOBİ'leri Fırsatlara Davet Ediyor

İşletmelere, ihtiyaç duydukları profesyonel bakış açısını sağlayan ODS Consulting Group ve hizmet verdiği endüstriler için robot temelli çözümlere odaklanan Intecro Robotics güçlerini birleştirdi.

İtici Güç Kampanyası KOBİ'leri Fırsatlara Davet Ediyor

 İki firmanın iş birliği, girişimcileri “KOSGEB KOBİGEL Sanayide Dijitalleşme Çağrısı” kapsamında sayısız fırsata davet ediyor.

ODS Consulting Group ve Intecro Robotics, KOSGEB’in başlatmış olduğu “İmalat Sanayiinde Dijitalleşme Çağrısı” kapsamında, KOBİ’lere daha kapsamlı hizmet vermek için İtici Güç kampanyasını hayata geçirdi. Kampanyaya başvurular, 15 Mayıs’a kadar devam edecek.

Kampanya KOBİ’lere birçok fırsat sunuyor

Güçlü iş birliği, beraberinde KOBİ’ler için pek çok fırsatı getiriyor. İtici Güç kampanyası, %30 olan hibe oranını Yerli Malı belgeli robotik sistemler ile %45’e çıkarıyor.

Kampanyadan yararlananlar; sunulan robotik sistemlere ek olarak IoT, Akıllı Sensörler, Yapay Zekâ, Artırılmış Gerçeklik (AR), Esnek Üretim dâhil olmak üzere 6 farklı dijital teknolojiyi kapsayan DISIS - Dijital Dönüşüm Platformuna, dünyanın en iyi ve yüksek teknolojili robotik sistemlerine, Türkiye’nin alanında lider markasından CE belgeli Avrupa’ya ihraç edilen robotik sistemlere ve entegrasyon hizmetine, yüzlerce yerli ve yabancı firmanın kullandığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı Teknolojik Ürün Deneyim belgeli “yerli teknolojilere” sahip olma avantajı yakalıyor.

İş birliği aynı zamanda “projenin analitik yazımında”, “proje yönetiminde” ve “üretimde dijitalleşme” süreçlerinde uzman danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanma, hiçbir faiz ve komisyon olmadan proje süresince 3 taksit ile ödeme, Türk Lirası ile ödeme, rekabetçi fiyat avantajı, birebir 20 saatlik robotik eğitimi, 8 saatlik robotik proses eğitimi ve tüm eğitimler için interaktif dokümanlarla birlikte eğitim setleri, 36 ay garanti ve Robot Operatör Yetkinlik Belgesi’ne sahip olma fırsatı da sunuyor.

Pek çok alanda proje sunmak mümkün

Kampanyadan yararlanmak isteyen KOBİ’ler; Büyük Verinin Analitik Yöntemlerle İşlenmesi ve İmalat Sanayiinde Kullanımı, İmalat Sanayiinde Nesnelerin İnterneti, İmalat Sanayiinde Endüstriyel Robot Teknolojileri, İmalat Sanayiinde Akıllı Sensör Teknolojileri, Yapay Zekâya Dayalı Siber Fiziksel Akıllı Fabrika Sistem ve Bileşenleri, İmalat Sanayiinde Siber Güvenlik, İmalat Sanayiinde Akıllı ve Esnek Otomasyon Sistemleri, İmalat Sanayiinde Artırılmış Gerçeklik / Sanal Gerçeklik Teknolojileri alanlarında proje sunabiliyor.

Kampanya süreci

· İlk olarak, KOSGEB başvurusunda bahsedilen “Robotik Teknoloji Kazanım Projesi” için fizibilite yapılıyor.

· ODS Consulting Group ve Intecro Robotics ekipleri KOBİ’lerle temas sağlıyor, fizibilite tamamlanıyor ve paylaşılıyor.

· Proje başvurusu KOSGEB tarafından onaylandığında uygun ve rekabetçi koşullarda sözleşme yapılıyor.

· Proje süresince imalatın dijitalleşmesi ile ilgili danışmanlık sağlanıyor.

· Yüzlerce yerli ve yabancı firmanın kullandığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı Teknolojik Ürün Deneyim Belgesine sahip “yerli teknolojilere” sahip olunuyor.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE