Cuma, 19 Temmuz 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Bilişim & Teknoloji İstanbul

Bu yıl 25 Nisan Teknoloji Günü Olacak

Avrupa’nın en iyi 10 lojistik teknolojileri şirketi arasında gösterilen Univera’nın bu yıl 18. kez düzenlediği etkinlikte, doğal kaynakların gelecek nesillere aktarılmasında büyük öneme sahip sürdürülebilirlik konu edilecek. Cem Seymen, 25 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek 18. Univera Teknoloji Günü’nde özel konuşmacı olarak yer alacak.

Bu yıl 25 Nisan Teknoloji Günü Olacak

“Entegre Ekosistemler ve Sürdürülebilirlik” temasıyla bu yıl 18. kez kapılarını açmaya hazırlanan Univera Teknoloji Günü (UTG), 25 Nisan Perşembe günü Elite World Asia Hotel’de düzenlenecek.

Honeywell ana sponsorluğundaki etkinliğin bu yılki özel konuşmacısı, CNN Türk Ekonomi Editörü Cem Seymen olacak. Farklı sektörlerden 300 profesyonelin ağırlanacağı UTG’de, doğal kaynakların gelecek nesillere aktarılabilmesi için hayati öneme sahip olan kaynak verimliliğinin yanı sıra, sürdürülebilir ekosistemler oluşturulmasında teknolojinin rolü ele alınacak.

BMC, Doğuş Gıda ve Düzey Pazarlama başarılı proje örneklerini paylaşacak

Uzun yıllardır sürdürülebilir sistemler ile müşterilerine hizmet veren Univera UTG’de sözü, birlikte başarılı projeler sürdürdüğü müşterilerine verecek.

Dijitalleşme konusunda kendi deneyimlerini paylaşacak olan sektörlerinin liderlerinden BMC, Doğuş Gıda ve Düzey Pazarlama, Univera’nın çözümleri ile kurdukları entegre iş ortaklığı yönetimini ve sürdürülebilir iş süreçlerini anlatacak.

Univera Teknoloji Günü’nün ana sponsoru Honeywell’in yanı sıra oturum sponsorluğunu üstlenen Microsoft, SOTI ve Univis de iş süreçlerine dair çözümlerini ziyaretçilerle paylaşıp, yeni teknoloji ve trendlerden bahsedecek. Bununla birlikte ziyaretçiler stant alanında yer alacak bilgilendirme masalarında çözümleri deneyimleme şansı bulacak. 

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE