Pazartesi, 22 Temmuz 2024
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Adana

“Son de Cuba” Konseri M1 Adana AVM Ziyaretçilerinden Büyük İlgi Gördü

M1 Adana ziyaretçileri eğlenceli, keyifli, müzik dolu bir hafta sonu gecesi geçirdi. Sımsıcak, kıpır kıpır Latin ritimleriyle “Son de Cuba” orkestrasının sunduğu canlı müzik konseri M1 Adana AVM ziyaretçilerinden büyük bir beğeni ve ilgi gördü.

“Son de Cuba” Konseri M1 Adana AVM Ziyaretçilerinden Büyük İlgi Gördü

M1 Adana Alışveriş Merkezi, 14 Ekim Cumartesi günü Latin müziğin dünyaca popüler ekiplerinde biri olan “Son De Cuba” orkestrasını muhteşem bir konser atmosferinde Adana'lılar ile buluşturdu.

7’den 70’e kadın, erkek, çocuk olmak üzere çok geniş bir yelpazeden oluşan ziyaretçilerden özellikle gençler konser boyunca müziğe eşlik eden danslarıyla adeta orkestrayı tamamladı.

Son De Cuba

Tres gitar, piyano ve vokalde: Yosbanys Bárcenas Espinosa, Vokal&Küçük Vurmalı’da Gabriela Sainz de la Rosa. Vokal&Bas’ta Roger Sáchez Peña. Trompet’te Keily Martinez. Davul & Timbal & Vokal’de : Alexis Rivera Contreras olmak üzere Kübalı 5 Müzisyenden oluşan bir Latin müzik grubu .

Grup Güney Amerika’nın kimi zaman hüzün kokan kimi zaman neşe saçan klasikleşmiş veya popüler hale gelmiş parçalarını başarıyla seslendirmekte ve seyircileride içine çeken bir enerji ile sahnelemektedirler.

Grubun repertuarında kendi tarzları ile düzenledikleri Türkçe parça parçalarda yer almaktadır.

Grubun repertuarı Salsa, Bachata, Cha Cha, Reggaeton ve Bolerolardan oluşmakta.

M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz: “M1 Adana’da yıllardan bu yana gerçekleştirdiğimiz “birçok müzik ve eğlence ile dolu konserden biri olarak M1 Adana tarihine geçen bu adeta “Latin Rüzgârı” etkinliği ile bir kez daha ziyaretçilerimiz ile buluştuk.

Ziyaretçilerimizin bu etkinliklere ilgisi ve katılımı yanında sanatçılar ile sahneyi birlikte paylaşarak, adeta yaşayarak eşlik ettikleri bu etkinlikler sayesinde güzel bir cumartesi gecesi geçirdik.

Etkinliğimize katılan tüm Adana'lılar ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Bu eğlence ve coşku dolu geceyi kendileri ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak:Perakendeorg

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE