Pazar, 24 Ocak 2021
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Karaman

Karaman İlk Alışveriş Merkezine Kavuşuyor

Karaman şehrinin en önemli bölgelerinden birinde inşa edilen Park Karaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi 26 Kasım 2020 tarihinde hizmete açılıyor.

Karaman İlk Alışveriş Merkezine Kavuşuyor

Ulusal ve uluslararası birçok markayı bir araya getirecek olan Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi Karaman ilinin yeni cazibe merkezi olacak.

Misafirlerini 35 bin metrekarelik kapalı alanda ağırlayacak olan Park Karaman AVYM, şehrin en işlek ve ulaşımı en kolay noktalarından birinde bulunan Mersin ve Konya otoyolu ile Ermenek ve Ereğli İlçe yollarının kesişme noktasında yer alan otogar kavşağında hizmet verecek.

Karaman’ın ilk AVM’si olma özelliğini taşıyor

Söz konusu Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi içerisinde yer alan markaların çoğu, Karaman şehrinde yaşayanlar için bir ilk olacak. Karaman şehrinde yaşayanlar da bu nedenle bu markalarla ilk kez buluşacak olmanın heyecanı yaşıyor.

Kenti gıda, giyim, eğlence ve hizmet gruplarından 100’ün üzerinde mağaza ile buluşturacak olan Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinde E-Bebek mağazasından Penti mağazasına, Mavi Jeans markasından FLO mağazasına, Defacto mağazasından Karaca mağazasına kadar bir çok marka yer alacak.

AVM içerisinde ayrıca English Home mağazasından Atasun Optik mağazasına, Burger King markasından Özsüt mağazasına, Gratis mağazasından Tavuk Dünyası markasına kadar bir çok mağaza daha yer alacak.

Proje içerisinde bunların dışında ayrıca Migros, Abdullah Kığılı, Playland, Toyzshop gibi bir çok Türkiye’nin bildiği ve sevdiği markalar da yer alacak. Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi içerisinde 11 adet restorant da yer alacak.

Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde 600 kişi kapasiteli sinema salonlarında en son vizyona giren filmler Karaman şehrindeki vatandaşlarla buluşturulacak. Proje içerisinde çocuklara özel 2 bin 500 metrekare büyüklüğe sahip oyun ve eğlence alanını yer alıyor.

Ayrıca oyun alanları dışında çocuklara yönelik yapılacak birbirinden eğlenceli animasyonlar ve oyunlar olacak.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE