Cumartesi, 22 Ocak 2022
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Şırnak

CİZRE PARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi Açıldı !

Kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi 25 Temmuz Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

CİZRE PARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi Açıldı !

Açılış Şırnak Valisi Sn. Ali Hamza Pehlivan, Cizre Kaymakamı Sn. Davut Sinanoğlu, MRD Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat Ercan ve Cizre halkının katılımları ile  gerçekleşti.

Projenin Habur sınır kapısına yakın olması dolayısı ile Irak’tan gelecek müşteri potansiyeli düşünülmüş, bölgede olmayan markaları ve ilkleri gerçekleştiren Cizre Park Alışveriş Ve Yaşam Merkezi projesi, Şırnak iline ve ilçelerine  büyük bir katkı ve istihdam sağlamış, toplam 500 kişiye projede iş imkanı verilerek, sosyalleşmeye ve kentin değerini arttırmaya büyük katkı sağlanmıştır.

Bölgenin ilk ve tek Avm Cadde projesi olan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinin Lokasyonu; Bölgenin en büyük ticari aksı olan Irak-Silopi Yolu, Şırnak Cizre arası ulaşımı kolaylaştıracak Yeni Şırnak Yolu ve Mardin-Şırnak yolunun kesişim noktasında yer almasıyla projeye değer katmaktadır.

Proje’nin ilk temeli 2019 yılının Mart ayında atılmış ve 15 aylık kısa sürede tamamlanmıştır. Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin içerisinde birçok mağaza, MİGROS market, kafeler, restoranlar, 2000 m2 ‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve 6 hat bowling salonu PLAYPARK , 5 adet

sinema salonu, Türkiye’nin lider fastfood zinciri BURGER KING, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ ,  ayakkabı sektör lideri  FLO, KOTON, ADL  ve birçok marka bulunmaktadır.

Rahat ve güvenli bir  alışveriş ortamı ile vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması yönünden olanak sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması ; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra

istihdam açısından da gençlere iş imkanları sağlamış ve 7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır.

 

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE