Pazartesi, 01 Haziran 2020
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Adana

Büyüme Kategorisinde Finalist Oldu

M1 Adana Alışveriş Merkezi, ICSC European Shopping Centre Awards 2019’da Shopping Center Expansion (Alışveriş Merkezi Büyüme) kategorisinde finalist oldu.

Büyüme Kategorisinde Finalist Oldu

Ödül kazanan projelere ödülleri, 10 Nisan’da Barselona, İspanya’da gerçekleştirilecek olan 2019 European Conference & Exhibition’da verilecek.

ICSC, gayrimenkul sektöründe yer alan seçkin projeleri, başarıları, geleceğe tuttukları ışık için cesaretlendirmek ve “iyinin en iyilerini-best of the best” ödüllendirmek amacı ile yarışma programları düzenliyor. Bu programlar, sektörde mükemmeliyet ve prestijin en önemli başarı kriteri olarak değerlendiriliyor.

M1 Adana AVM, Metro Properties ve FİBA Commercial Properties ortak projesi olarak; 2000 yılındaki açılıp 2017 yılında gerçekleştirilen renovasyon ve büyüme projesi ile 90 bin metrekare kiralanabilir alanda, 200 mağazaya ulaştı.

Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Genel Müdürü ve Asya Bölge Müdürü Gündüz Bayer; “Gelecekte her şey mevcutta olanın üzerine inşa edilecek. Bütün alışveriş merkezleri, zamanın dinamiklerine uygun hareket edebilmek için değişime ayak uydurmak, konseptlerini ve mağaza karmalarını buna göre yenilemek isteyecek.

Başarının sürdürülebilir olmasını garantilemek, sadece değişime odaklanarak sağlanabilir” diyerek, M1 Adana’nın yenilenme, değişim ve dönüşüm sürecinde attığı önemli adımları vurguladı, “Projemizin 2019 yılı ICSC SC Ödülleri’nde finalist olması, bu başarının ödüllendirilmesi anlamına geliyor, bundan dolayı gururluyuz, Barselona’da ödülün sahibi olmayı bekliyoruz,” dedi.

FİBA Commercial Properties CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, “Ziyaretçilerimizin ve perakende sektörünün değişen ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduruyoruz.

Bu bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz yenileme ve büyütme projesi sonrası M1 Adana AVM bölgenin önemli çekim merkezlerinden biri haline geldi.

Sektörün en iyilerini ödüllendiren ICSC SC Ödülleri’nde böylesine anlamlı bir başarı elde ettiğimiz için mutluyuz, ödülün 2019 European Conference’ da tarafımıza verilmesi bizi daha çok memnun edecektir” dedi.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE