Pazartesi, 22 Temmuz 2024
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Ankara

ANKAmall’a MarCom Awards’tan Platinum Ödül

Türkiye’nin büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall, gerçekleştirdiği yaz dönemi etkinlikleriyle, MarCom’dan ödül aldı!...

ANKAmall’a MarCom Awards’tan Platinum Ödül

PROFAM tarafından yönetilen, zengin marka karmasının yanı sıra düzenlediği etkinliklerle misafirlerinin sosyal hayatına da maksimum düzeyde katkıda bulunan ANKAmall, bu yıl gerçekleştirdiği kültür ve sanatı odağına alan, birbirinden keyifli organizasyonlarıyla dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programlarından olan MarCom Awards’tan ödül aldı.

Ağustos ayı boyunca birbirinden ünlü isimlerin konserleriyle binlerce kişiyi ağırlayan ANKAmall, Ankara’da ilk kez düzenlenen antika ve vintage eserlerin sergilendiği; müzik, tiyatro, açık hava sineması gibi sanatın pek çok alanını da ziyaretçileriyle buluşturan Vintage Fest ile dünyanın en prestijli marka ve itibar yarışmalarından MarCom Awards’ta ‘Stratejik İletişim Özel Etkinlik’ kategorisinde platinum ödülün sahibi oldu.

Yaz etkinlikleri kapsamında Ümit Besen ve Pamela’dan Öykü Gürman’a, Buray’dan Necati ve Saykolar’a, Retrobüs’ten Ayhan Sicimoğlu & All Stars’a kadar birçok ünlü ismi sevenleriyle bir araya getiren AVM, Vintage Fest ile de bir ilke imza attı.

Dünyanın alanında en geniş katılımlı yarışmalarından olan MarCom Awards’ta platinum ödülün sahibi olmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren AVM Müdürü Selin Anıl Oktay şu bilgileri verdi:

“Ziyaretçilerimizin sürekli artan ilgisi, hizmet kalitemizi yükseltmenin ötesinde sosyal ve kültürel etkinliklerimizi de çeşitlendirme konusunda üzerimizdeki sorumluluğu artırıyor.

Hem toplumsal, kurumsal görevimizi yerine getirmek hem de ziyaretçilerimize teşekkür etmek için kültürel boyutu yüksek projelere ağırlık veriyoruz.

Geçtiğimiz yaz aylarında da dolu dolu bir programla kültür ve sanatı da önceleyen bir dizi etkinlik gerçekleştirdik.

Ankara’da ilk kez hayata geçirilen ve nostalji rüzgarları estiren Vintage Fest’te, dünyanın dört bir yanından sanat eseri niteliğindeki antika ve vintage eserler ve antika arabalar görücüye çıktı.

Dans, müzik, tiyatro, sinema ve çeşitli etkinliklerle çok yönlü bir sanat şöleni yaşandı.

Ziyaretçilerimiz birbirinden keyifli konserler, tiyatro gösterileri, karaoke yarışmaları, dans ve sahne şovları, atölyeler ve keyifli yarışmalar ile nostalji dolu unutulmaz günler geçirdi.

Şimdi aldığımız ödül ise alışveriş merkezimizin başarısını da taçlandırarak bizleri de gururlandırdı…”

 

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE