Cumartesi, 27 Şubat 2021
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Kocaeli

41 Burda AVM 5. Yaşını Kutladı

Kocaeli'nin eğlence ve yaşam merkezi 41 Burda AVM 5 yaşında.

41 Burda AVM 5. Yaşını Kutladı

Açıldığı günden itibaren Kocaeli'nin çekim noktası haline gelen 41 Burda Alışveriş Merkezi, 5 yaşına girdi. Geçtiğimiz 5 yılda bölgeyi sayısız
etkinlikle buluşturan 41 Burda, şehrin yaşam ve buluşma merkezi olarak ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor.

Esas Gayrimenkul tarafından 2016 yılında hayata geçirilerek kapılarını açan 41 Burda Alışveriş Merkezi, unutulmaz organizasyonlarla geçen 5 yılın ardından şehrin yaşam ve buluşma merkezi olarak öne çıkmaya devam ediyor.

41 Burda, 5 yıl boyunca düzenlediği eğlenceli ve kültürel etkinliklerle yoğun ziyaretçi trafiğine sahne olurken, benzersiz atmosferi ve sunduğu olanaklarla şehrin alışveriş hayatına da farklı bir bakış açısı kazandırdı.

Sektördeki değişim ve dönüşüme öncülük eden 41 Burda, ziyaretçilerine gerek mağaza karması, gerekse de mimari bütünlüğüyle çağdaş bir deneyim sunmaya devam ediyor.

41 Burda, gelişen şehre daha geniş çerçevede hizmet verme amacıyla önümüzdeki dönemde de ziyaretçilerini yenilik ve markalarla
buluşturmaya devam edecek.

Yeni nesil AVM anlayışı

Anadolu Ateşi Dans Okulu'nun Kocaeli'deki tek şubesine 41 Burda ev sahipliği yapıyor. Çeşitli atölyelerin gerçekleştirildiği, sanatın en keyifli halini sunan Masterpiece, her çeşit müzik enstrümanının bulunabildiği, çocukların müzik ve dans eğitimi alabildiği "Müzik Reyonu", 41 Burda'yı Kocaeli ve bölge halkı için vazgeçilmez yapıyor.

Mağaza karması, çarpıcı mimarisi, havuzu, bowling ve sinema salonlarıyla 41 Burda, bölgede hem alışverişin hem sosyal yaşamın standartları belirliyor.

Modern yaşama uygun olarak tasarlanan 41 Burda, açık alanlarında nefes alınan, kapalı alanlarında ise gün ışığından maksimum ölçüde faydalanılan yeni nesil bir alışveriş merkezi olarak dikkati çekiyor.
 
Ziyaretçilerine özel deneyimler yaşatan 41 Burda, aldığı üst düzey hijyen önlemleriyle alışverişin de en güvenli halini sunuyor.
 
41 Burda'nın Covid-19'a karşı aldığı özel önlemler ve hijyen uygulamaları, alan taraması, malzeme seçimi, dezenfeksiyon ve işlem kalitesi olmak üzere dört adımdan oluşuyor.

Uygulama kapsamında temizlik yapılacak alanın genel taraması gerçekleştiriliyor, Covid-19 virüsüne karşı kanıtlanmış ürünlerle
insan elinin uzanamadığı yerler dahi dezenfekte ediliyor, dezenfeksiyon ve temizlik kalite kontrolü yapılıyor.

41 Burda ziyaretçileri, hem internet sitesinden hem de AVM içerisine yerleştirilmiş olan QR kodlar aracılığıyla ilgili alanın hijyen durumunu
anlık olarak takip edebiliyor.

Toplumsal faydayı gözeten her türlü iyilik hareketi 41 Burda'da "İyilik Burda" diyen 41 Burda AVM, lokal üretimi destekliyor ve lokal
girişimlere yer veriyor.

Sağlık İl Müdürlüğü ile ortak çalışma yaparak maske ve tulum bağışında bulunan 41 Burda AVM, sokak hayvanları için ise İzmit Belediyesi işbirliği ile mama istasyonları kurup, hayvanlar için mama temin ediyor.

41 Burda, 59 bin m2'lik kiralanabilir alanı, toplamda 145 adet mağazası, 2.400 araç kapasiteli kapalı / açık otoparkı ile alışverişin kapsamlı halini ziyaretçilerine sunuyor.

25 adet cafe-restoranın, 1.250 koltuk kapasiteli 10 sinema salonunun, 1.500 m2'lik spor alanının ve 2.450 m2'lik çocuk eğlence alanının yer aldığı 41 Burda, modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlıyor.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE