Salı, 09 Mart 2021
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Adana

01 Burda AVM Gençlere Yönelik Anlamlı Bir Etkinliğe Ev Sahipliği Yaptı

Adana halkını ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan, gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.

01 Burda AVM Gençlere Yönelik Anlamlı Bir Etkinliğe Ev Sahipliği Yaptı

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü işbirliği ile 01 Burda AVM’de açılan stantta, 01 Burda AVM ziyaretçileri madde bağımlılığı ve internetin bilinçli ve kontrollü kullanımı konusunda bilgilendirildi.

Yeni nesil AVM anlayışıyla kısa sürede Adana’nın çekim merkezi haline gelen 01 Burda AVM, Adana İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü iş birliğiyle gençlerin ve Adana halkının madde bağımlılığı ve internetin bilinçli ve kontrollü kullanımı konusunda farkındalık kazanmasına destek oldu.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 01 Burda AVM’de stant açarak, 01 Burda AVM ziyaretçilerine madde bağımlılığı konusunda bilgi verdi. Stantta madde bağımlılığı ve internetin bilinçli ve kontrollü kullanımı konularına dikkat çekildi.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü işbirliği ile açılan Narkotem standı ile “En İyi Narkotik Polisi ANNE”, “UYUMA” (Uyuşturucu İle Mücadele Mobil Aplikasyon Programı) ve “İnternetin Bilinçli ve Kontrollü Kullanımı” konularının önemine bir kez daha dikkat çekilerek, konusunda uzman görevlilerce Adana halkı bilgilendirildi.

Madde bağımlılığının zararları ile ilgili hazırlanan slayt gösterileri perdeye yansıtılırken Narko Tim Motoru, narkotik polisi ve eğitimli narkotik detektör köpeği Oscar da etkinlikte yer aldı.

Standı ziyaret eden 01 Burda ziyaretçilerine, yetkililer tarafından madde bağımlılığının zararları, madde bağımlılığı ile mücadele, madde bağımlılığı ve internetin bilinçli ve kontrollü kullanımı konularında bilgi verildi.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE